Hotely v kúpeľoch Lúčky

Hľadáte ubytovanie v kúpeľoch Lúčky podľa vašich predstáv? Kúpele Lúčky ponúkajú mnoho špičkových hotelov s profesionálnymi službami a ich voľba ešte nebola ľahšia. Tu si môžete prezrieť prehľad o hoteloch, ktoré areál kúpeľov ponúka a služby, ktoré v jednotlivých hoteloch nájdete.

Liečebný dom Choč

Kúpeľný hotel Choč ***

Hotel Choč je hlavným ubytovacím zariadením v kúpeľoch Lúčky. Jeho výhodou je spojovacia chodba s aquaparkom a balneocentrom, do ktorých možno vojsť bez namáčania nôh. Nachádza sa tu centrálna recepcia a jedálne s možnosťou špeciálne upravenej stravy. Hotel poskytuje ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách, ktoré sú plne zrekonštruované. Taktiež ponúka možnosť ubytovania v apartmánoch so samostatnou obývacou miestnosťou a malým kuchynským kútom.

Kúpeľný Hotel Kubo - exteriér

Kúpeľný hotel Kubo ***

Hotel Kubo je moderný novootvorený hotel s možnosťou špičkového ubytovania pre všetky vekové skupiny. Všetky chody sa podávajú priamo v hoteli, avšak na liečebné procedúry je potrebné zájsť do hotela Choč. V hoteli sa dá ubytovať v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách, prípadne v apartmánoch s možnosťou využitia kuchynského kúta.

Hotel Dependance Liptov

Dependance Liptov ***

Hotel Dependance Liptov sa nachádza na okraji kúpeľného mestečka. Obklopuje ho krásna príroda s tichým prostredím, ktorá poskytuje únik pred každodenným rušným životom. Napriek polohe zariadenia sa nemusíte sa báť ani dostupnosti k atrakciám. Budova je spojená s aquaparkom, balneocentrom a hotelom Choč, kde sa podávajú raňajky. V hoteli je možné ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách typu štandard alebo v apartmáne s obývacou izbou.

Dependance Adam

Dependance Adam ***

Kúpeľný dom Dependance Adam sa nachádza približne 250 metrov od hlavných kúpeľných atrakcií. Napriek tomu, že je to dvojposchodový objekt, nachádza sa tu spoločenská miestnosť, kuchynka a žehliareň. Poskytuje ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách.

hotel diana

Dependance Diana ***

Kúpeľný dom Dependance Cyril sa nachádza približne 300 metrov. Ubytovanie je možné v dvojlôžkových izbách a v apartmáne so samostatnou obývacou izbou. Počas zimnej sezóny tu môžu hostia využiť lyžiareň.

V Kúpeľoch Lúčky je možné využiť ubytovanie v kúpeľných hoteloch alebo v depandancoch – priľahlých vilkách.

Medzi obľúbené hotely v Kúpeľoch Lúčky patrí kúpeľný hotel Choč *** a kúpeľný hotel Kubo ***.

Vhodný hotel pre rodiny s deťmi je kúpeľný hotel Kubo ***.

Hotely vhodné pre páry sú kúpeľný hotel Choč ***, kúpeľný hotel Kubo *** a Dependance Liptov ***.

Bazény sa nachádzajú v Aqua – Vital parku. Kúpeľný hotel Choč *** a Dependance Liptov je spojený spojovacou chodbou cez Balneocentrum do Aqua – Vital parku. 

Scroll to Top