Aquapark Aqua – Vital Park

Jedna z najobľúbenejších a najnavštevovanejších atrakcií v kúpeľoch Lúčky je aquapark Aqua – Vital Park. Návštevníkom ponúka množstvo kvalitných služieb, pri ktorých si môžu oddýchnuť a načerpať nové sily. Okrem toho je jeho súčasťou aj Fresh Bar s možnosťou objednávky chutných jedál a nápojov.

Súčasťou Aqua – Vital Parku je niekoľko rekreačných bazénov. Prvým je vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 – 33 °C. V tomto bazéne sa nachádza množstvo atrakcií vodného sveta. Vzduchové lehátka, vodná čaša, protiprúd, masážne trysky, chrliče vody a pod. Vonku sa nachádza aj sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 – 38 °C. Liečivý bazén sa nachádza aj vo vnútri, kde je teplota o čosi nižšia.

Okrem bazénov sa tu nachádzajú aj atrakcie mimo vodného sveta. Obľúbené sú detské a  volejbalové ihriská.

Populárnou súčasťou aquaparku je vitálny svet, ktorý je priamo spojený s bazénmi. Vďaka príjemnému interiéru sa tu budete cítiť uvoľnene a oddýchnuto. Ako tradične sú súčasťou sveta sauny, ktoré pomáhajú vylučovať škodlivé látky z tela a zlepšujú prekrvenie. Na výber sú alternatívy ako napríklad fínska či mentolová.

Návštevníci si môžu užiť kúpele v ktorých sú používané prírodné silice, ktoré zvyšujú obranyschopnosť organizmu a chránia pred prechladnutím.

Určite sa nemusíte báť, že budete hladovať, pretože v areáli sa nachádza Fresh Bar, ktorý ponúka širokú ponuku chutných jedál a osviežujúcich nápojov.

Galéria Aquaparku

Otváracie hodiny a vstupné

Cenník

Cenník aquaparku je odlišný v závislosti od typu (cena za dospelú osobu, dieťa od 3 – 14 rokov, dôchodcovia a pod.) a obdobia vstupu (vstup cez víkend alebo sviatky).Cenník sa líši aj v prípade, ak ste držiteľom karty ZŤP. 

V aquaparku je možné zakúpiť permanentku pre výhodnejšie opakované vstupy, alebo balíčky služieb pre kompletnú starostlivosť.

Aquapark Aqua – Vital Park poskytuje zľavu na väčšinu služieb s Liptov Region Card.Kompletný cenník Aquaparku nájdete tu

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny aquaparku sú rovnaké pre pracovné dni, víkendy a sviatky. Odlišujú sa jedine pri jednotlivých atrakciách. Aquapark je otvorený od neskorého rána do večera. Otváracie hodiny nájdete tu

Adresa a kontakt

Lúčky – kúpele
034 82
044/437 55 66

Časté otázky

Aqua – Vital Park sa nachádza priamo v kúpeľoch. Pozrieť polohu na mape.

Aqua – Vital Park je otvorený od rána do večera. Otváracie hodiny sú odlišné cez pracovný týždeň a víkendy. Ukázať bližšie otváracie hodiny.

Áno.

Scroll to Top