Služby pre návštevníkov Lúčok

Obec Lúčky ponúka mnohé služby, ktoré môžete využiť pri ich návšteve. Nájdete tu reštaurácie so širokou ponukou jedál, či dokonca, s možnosťou individuálneho jedálneho lístka. Jedlo si môžete vychutnať v príjemných hoteloch a penziónoch s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Okrem stravovania a ubytovania sú k dispozícii aj tenisové kurty, bowling a mnoho iných aktivít.

služby v Rajeckých Tepliciach

Reštaurácie a bary

Služby stravovania v Lúčkach je možné využiť ako v obci, tak aj priamo v kúpeľnom areáli. Väčšina reštaurácií je súčasťou kúpeľných hotelov a penziónov. Tu sa dá najesť formou donáškovej služby alebo bufetov. 

Kúpeľné stravovacie zariadenia poskytujú možnosť jedál vzhľadom na špeciálne diéty podľa individuálneho jedálneho lístka. Na svoje si prídu aj nadšenci kávy, pretože sú tu nachádzajú aj kaviarne, kde si môžu návštevníci vychutnať svoju rannú kávu, lahodný zákusok alebo pohár dobrého vína.

Taxi služby

Obec Lúčky neposkytuje taxislužby, avšak návštevníci často využívajú služby v meste Ružomberok. Tie prepravujú v rámci mesta a okolia. Taxi službu si môžete objednať na vopred dohodnutý čas alebo pre okamžitú prepravu z jedného miesta na druhé.

Kontaktné údaje taxi služieb

Taxi Liptov & Apartmány Bešeňová: +421 908 900 800
Taxi LEGO: +421 904 274 854
Taxi AAA: +421 905 126 677
Taxi Európa: +421 444 331 343

Nemocnica a lekárne

V obci Lúčky sa nachádzajú dve lekárne, ktoré sú otvorené počas pracovných dní. Poskytujú široký výber liekov, zdravotníckych pomôcok a potrieb. Taktiež tu nájdete výživové a vitamínové doplnky. S výberom liekov vám poradia šikovní a príjemní lekárnici. Najbližšia nemocnica sa nachádza v Ružomberku, približne 14 km od obce Lúčky.

Kontaktné údaje Ústrednej vojenskej nemocnice SNP:

Generála Miloša Vesela 21 
034 01 
Ružomberok
Tel. č.: 044/430 01 55

Kontaktné údaje lekární:

Lekáreň Lúčky – G & S PHARM s.r.o.
Lúčky 141
03482 Lúčky

Naše Lekárne – Pobočka Lúčky
Lúčky 141 
03482 Lúčky

Časté otázky

Nie. Najbližšie taxi služby sú v meste Ružomberok. Získať informácie o taxi službách dovážajúcich do obce Lúčky.

Nie. Nemocnica sa nachádza v meste Ružomberok. Pozrieť polohu najbližšej nemocnice.

V obci Lúčky je možné navštíviť reštaurácie alebo pizzerie. Zistiť bližšie informácie o stravovaní v Lúčkach.

V obci Lúčky sa nenachádzajú diskotéky.

Scroll to Top