Vyskúšajte novinku MLS laser v kúpeľoch Lúčky, nielen pre postcovidových pacientov

Prelomová liečba pre pacientov, čo prekonali COVID-19? V zahraničí sa veľmi osvedčila. Prečítajte si o priaznivých účinkoch jednej z najnovších procedúr v kúpeľoch Lúčky. Procedúra MLS laser nie je určená len pre postcovidových pacientov.

Vysoká účinnosť bez vedľajších účinkov

Americkí lekári zistili výrazné zlepšenie stavu pacienta s covidovým zápalom pľúc už po štyroch aplikáciách MLS lasera. Vďaka laseroterapii ustúpil nielen zápal, ale zlepšilo sa aj zásobovanie kyslíkom, tzv. saturácia. Niektorí ju označujú za prelomovú liečbu, pretože dokáže znížiť riziko trvalého poškodenia pľúc pri nakazení ochorením COVID-19. Laser tiež zmierňuje bolesti, zlepšuje prekrvenie a urýchľuje tak regeneráciu poškodených tkanív. 

Najväčšie výhody MLS Laseroterapie sú:

  • vysoká účinnosť už po prvých aplikáciách,
  • krátky čas ošetrenia,
  • dlhodobý účinok,
  • žiadne vedľajšie účinky.

Ako prebieha terapia MLS laserom?

Pacient pri MLS laseroterapii leží na bruchu. Oči pacienta aj lekára chránia špeciálne okuliare. Každé miesto, ktoré je potrebné ošetriť, sa ožaruje zvlášť zo vzdialenosti približne 20 cm, pričom ošetrenie trvá asi 20 minút.

MLS laser efektívny aj pri ďalších ochoreniach

MLS laseroterapia slúži nielen ľuďom s post-covidovým syndrómom, ale aj na liečbu mnohých iných ochorení, či pooperačných stavov. Keďže nemá vedľajšie účinky, je vhodná naozaj takmer pre každého. Jedinou kontraindikáciou je ošetrenie miesta, kde prebieha rakovinové bujnenie. Trpíte bolesťami či zápalom kĺbov alebo svalov? MLS laser je účinný aj pri ochoreniach chrbtice, svalových poraneniach, či rôznych hematómoch a opuchoch.

Procedúra sa podáva po konzultácii s lekárom. Rezervovať si ju môžete priamo v kúpeľoch Lúčky ako jednorázovú procedúru ako samoplatca. Ak by ste chceli vyskúšať viac aplikácií, či absolvovať aj iné procedúry v kúpeľoch Lúčky, doprajte si niekoľkodňový relaxačný alebo liečebný pobyt.

MLS laser so širokým spektrom účinkov Zdroj: Kúpele Lúčky

Zdroj: www.kupele-lucky.sk

Scroll to Top