Zelenou linkou z kúpeľov Lúčky do lyžiarskeho strediska Jasná

Chystáte sa na lyžovačku do najobľúbenejšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku Jasná? Od 4.2. do 13.3. 2022 budete mať možnosť využiť takzvanú zelenú linku SKI & AQUA BUS, ktorá premáva z kúpeľov Lúčky priamo do lyžiarskeho strediská Jasná.

Zelená linka premáva priamo z kúpeľov Lúčky, cez Liptovskú Teplú a Bešeňovú, cez Litovský Mikuláš a Demänovú. Konečná zastávka je Jasná – Biela Púť. Autobus vyráža o 8.00 z kúpeľov Lúčky, z Bielej Púte sa vracia o 15.05 hodine. Viac informácií ohľadom zastávok SKI BUSOV nájdete TU.

Využite aj vy perfektné podmienky a zažite neopakovateľné chvíle na svahu s rodinou či priateľmi. Po poriadnej lyžovačke si môžete dopriať oddych v obľúbených kúpeľoch Lúčky pri jednom z liečebných či relaxačných pobytov.

Kúpele Lúčky v zimnom šate

Na čo sa môžete tešiť v kúpeľoch Lúčky v roku 2022?

Vďaka krásnemu prostrediu Liptova sa kúpele Lúčky tešia obľube nielen počas letnej, ale i zimnej sezóny. Množstvo lyžiarskych stredísk v okolí, priame prepojenie vďaka SKI & AQUA BUS s lyžiarksym strediskom Jasná, ale i výborné podmienky na bežkovanie či iné zimné športy, každoročne lákajú mnohých návštevníkov.

V lete sú zas k dispozícii rôzne obľúbené turistické trasy či rôzne atrakcie. Spojenie športových aktivít s oddychom v kúpeľoch predstavuje výbornú kombináciu.

Obľúbený AQUA-VITAL Park

Súčasťou obľúbeného AQUA-VITAL Parku, ktorý  sa nachádza neďaleko hlavnej budovy liečebného domu Choč, je vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 – 33 ° C s rôznymi atrakciami. Nachádza sa tu i vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 – 38 ° C. K dispozícii je tiež vnútorný minerálny bazén s liečivou vodou s teplotou 33 ° C a 35 ° C. V blízkosti vonkajších bazénov sa nachádza detské či volejbalové ihrisko.

S bazénmi je prepojený Vitálny svet. Súčasťou vitálneho sveta sú fínska sauna, mentolová sauna, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ či tepidárium.

Soľná Jaskyňa

V suteréne hotela Dependance Liptov sa nachádza ďalšie wellness centrum. Jeho súčasťou je mokrá aj suchá soľná jaskyňa. Pobyt v soľnej jaskyni zlepšuje ochorenia pohybového aparátu, dýchacích ciest, krvného obehu a iných ochorení. 

MLS laseroterapia pre post-covidových pacientov

V kúpeľoch Lúčky pribudla nová terapia pre post-covidových pacientov. Ide o laser, ktorý dokáže výrazne pomôcť pacientom s komplikovaným priebehom ochorenia Covid-19 ako aj ľudom s takzvaným post-covidovým syndrómom. 

Laser pacientom zlepšuje prekrvenie, výrazne zmierňuje bolesti, napomáha vstrebávaniu opuchov, a tak urýchľuje regeneráciu tkanív a napomáha navráteniu funkcie poškodeného orgánu.  MLS laseroterapia okrem toho slúži na liečbu mnohých ďalších ochorení a pooperačných stavov.

Zdroj: www.kupele-lucky.sk

Scroll to Top